Triambla   1e
EK XTERRA Denemarken   6e
NK Crosstriathlon   1e
Triathlon Alpe d Huez Short Distance   15e
Eredivisie Triathlon Rotterdam   5e
Xterra France   15e
Crosstriathlon Akersloot   1e
Xterra Belgie   15e
Eredivisie Amsterdam NK OD   40e
UT-Triathlon Enschede   1e
Crossduathlon Austerlitz   1e
Duathlon Hoogerheide   31e
Xterra Malta   7e
Grand Raid Nisramont   3e
Duo-race with Tim van Hemel
Open Belgisch Kampioenschap Crossduathlon
  7e
Crossduathlon Etten-Leur    4e
Crossduathlon Ameland    1e
Florijnwinterloop 10km Elite   2e
Silvestercross 10,4km Elite   56e
Wereld Kampioenschap Crosstriathlon Elite   22e
Wereld Kampioenschap Crosstriathlon  U23   6e
Crossduathlon Nijverdal   1e
Trail du Bruxxelles 12km   2e
Triambla   1e
Eindklassement Eredivisie Triathlon   2e (Team Squadratriathlon)
Eredivisie triathlon team relay Almere    2e
NK Sprint Triathlon Veenendaal   11e
Eredivisie triathlon Veenendaal   17e
Eredivisie    17e
Xterra Denemarken    13e
Eredivisie triathlon sprint Rotterdam   10e
Xterra België    19e
Runbikerun-series Duathlon Zevenhuizen    9e
Crossduathlon Waalwijk    2e
Wereld Kampioenschap Crosstriathlon Elite   35e
Wereld Kampioenschap Crosstriathlon Elite   9e
Eindklassement Eredivisie Triathlon
team TTW Vodafone Citystarter
  6e (team TTW)
Triambla   2e
Nederlands Kampioenschap Crosstriathlon   2e
NK Sprint Triathlon Veenendaal   4e
Eredivisie triathlon Veenendaal   37e
Europees Kampioenschap Cross Triathlon Elite 10e
Europees Kampioenschap Cross Triathlon U23 4e
Midzomerrun 5km Westervoort   1e
Triathlon Nieuwe Niedorp    3e
Eredivisie triathlon teamrelay Amsterdam   5e
Eredivisie Nederlands Kampioenschap Olympic Distance   16e
Crossduathlon Schleiden Overall 7e
Grand Raid Nisramont  Duo-wedstrijd
( Multisport, samen met Rob Barel - ) 
  2e

 

Eindklassement Eredivisie Triathlon   9e
(Team TTW)
Eredivisie triathlon team relay Almere   10e 
Triathlon Weesp OD non draft   6e
Eredivisie triathlon OD Veenendaal   13e
WK Cross triathlon, Zittau    DNF
Eredivisie triathlon sprint Stein Overall 15e
team uitslag  9e
Eredvisie triathlon sprint Amsterdam Elite 10e
Nederlands Kampioenschap sprint U23 3e
EK Cross triathlon, Sardinie  Beloften 3e
Overall 18e
Eredivisie triathlon OD Weert Elite 8e
Nederlands Kampioenschap triathlon OD  U23 4e
Bergrace by Night 5,6km   2e
EK Duathlon  Elite 12e
EK Duathlon   4e
Eindklassement Eredivisie triathlon   9e (Team VZC)
Eredivisie triathlon team-relay Almere   7e
inEuropees Kampioenschap Crosstriathlon Strobl Elite 23e
  U23 4e
NK Olympic Distance triathlon Veenendaal   Elite 30e
Eredivisie Sprint triathlon Stein  Elite 33e
Wereld Kampioenschap crosstriathlon Den Haag Elite 28e
Wereld Kampioenschap crosstriathlon Den Haag U23 6e
Nederlands Kampioenschap sprint triathlon Amsterdam Elite 20e
Nederlands Kampioenschap sprint triathlon Amsterdam U23 7e
Schoorl 10km  Elite 77e
Mastbosscross kort   Elite 22e
U23 10e
Crossduathlon Groesbeek  Elite 6e
Crossduathlon Pijnacker korte afstand  Elite 2e
Renswoude 10,5km Prestatieloop  Elite 4e
Nederlands Kampioenschap Duathlon Tilburg Junioren 3e
Wereld Kampioenschap Duathlon Nancy Junioren 32e
Nederlands Kampioenschap Crossduathlon Almere Team 4e
Individueel 14e
Nederlands Kampioenschap crosstriathlon Vlaardingen Junioren  2e 
Nederlands Kampioenschap OD Veenendaal Elite 41e
Europees Kampioenschap Crosstriathlon Den Haag Junioren 4e
ETU European Junior Cup triathlon Holten Junioren 55e
Nederlands Kampioenschap sprint triathlon Groningen Elite 31e
Nederlands Kampioenschap triathlon junioren Weert  Junioren 13e
Europees Kampioenschap Duathlon Horst aan de Maas Junioren 15e
Run Bike Run Bike Run Dordrecht  Elite 12e
Duathlon Hilversum Elite 9e
NK Crossduatlon Almere Midden Afstand  Elite 2e
H18 –H19  1e
Crossduatlon Lange Afstand Norg  Elite 2e
Crossduatlon Korte Afstand Etten-Leur  Elite 1e